• Beginner Kursu

  Beginner Kursu programımız 3 günlük konaklamasız ve 3 gece 4 günlük konaklamalı bir programdır.

  Konaklamalı programlarda konaklama Dalyan Sunface Hotel'de olacaktır.

  PROGRAM

  Başlangıç eğitimi olarak da anılan 'Beginner Kursu' ile, Windsurf sporu ile ilk defa tanışacakların bu sporu başlangıç seviyesinde icra edebilecek seviyeye gelmeleri hedeflenmektedir. Bu eğitimden sonuç alınabilmesi her eğitimde olduğu gibi öğrenciye bağlı olmasına rağmen, biraz gayret ve istekle birçok kişi sonuç alabilmektedir.

  Kursiyerlerin bu sporu yapabilecek düzeyde sağlıklı olması ve yüzme bilmesi yeterlidir. 14 yaş üstü, sağlıklı ve yüzme bilen herkes kurslarımıza katılabilir. Beginner Kursunun, 1 günlük Temel eğitimden farkı, teorik ve pratik eğitim süresinin çok daha uzun olması, ilerleme ile birlikte öğretilecek temel hareketler ve teknikler, en önemlisi ise pratik olanığının çok daha uzun olmasıdır ki; gelişim için pratik çalışma çok önemlidir. 1 günlük Temel Eğitim daaha çok tanışma ve deneme mahiyetindedir.

  Pick up Saatleri

  Sarıgerme 08:30, Dalyan 08:30, Göcek 08:30; Köyceğiz 09:00

 • FİYATLAR ve TARİHLER

  Konaklamalı Kişi Başı Fiyat: 349 TL

  (116 Euro, 97 GMP)

  Ücrete Dahil Olanlar

  3 gece 4 gün yarım pansiyon konaklama ve otel transferleri, Pick up, Profosyonel Rehberlik, Ekipman, Öğle Yemeği (snack menu), Sertifika, Sigorta ve KDV

  Extralar

  İçecekler, Fotoğraf/Video, Extra harcamalar

  Tarihler için tıklayınız

 • Katılım Şartları

  • * 7 yaşını doldurmuş olmak.
  • * İyi yüzme bilmek.
  • * Herhangi bir sağlık problemi olmamak.

  * Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere katılımcılar tarafından uyulmaması sonucunda oluşabilecek aksamalardan acentamız sorumlu değildir. Tur Öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentamızın sorumluluğu yoktur. Katılımcıların gerek yaş, gerekse sağlık durumları ile ilgili yanlış ve eksik beyanlarından acentamız sorumlu tutulamaz.

  * Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Extathlon'da saklıdır.

  Katılımcı SÖzleşmesi için tıklayınız