• Dalyan CMAS 2 Yıldız Dalış Kursu

  Dalyan CMAS 2 Yıldız Dalış Kursu programımız 3 günlük konaklamasız ve 3 gece 4 günlük konaklamalı bir programdır.

  Dalış teknemiz Dalyan Limanından hareket etmektedir. 3 gün boyunca teorik ve pratik eğitimler teknemizde yapılacaktır.

  PROGRAM

  Federasyona bağlı bir dalış kuruluşundan eğitim ve belge alan dalıcıların eğitim seviyelerini arttırmaları ve sahip oldukları bilgi ve tecrübeyi ilerletmeleri amacı taşımaktadır. Açık deniz dalış deneyimi olan dalıcı ve yanında en az iki yıldız dalıcı ile birlikte en çok 30 metre derinliğe kadar dalış yapabileceklerdir.

  18 yaşından küçükler ancak yanlarında bir üç yıldız dalıcı ile 24 mt.ye kadar dalış yapabilir. Dalış eğitmeni eşliğinde eğitim amacıyla en çok 42 metre derinliğe kadar dalış yapabilir. Gece dalışı yapabilir.

  Teorik ve pratik kapsam

  Bu kursun teorik eğitimleri sonunda sizler bir yıldız dalıcı kursu teorik eğitimlerinde öğrenmiş olduğunuz konulara ilave olarak sualtında belirlenen bir parkurda yön kaybetmeden gezinti yapabilmeniz için gerekli olan doğal ve pusulalı navigasyon tekniklerini sualtı emniyet kurallarına uyulmaması halinde gerçekleşmesi muhtemel bir takım dalış hastalık ve kazalarını derin dalış, tekne dalışı, özel eğitim gerektiren uzmanlık dalışları, bulanık su dalışı, gece dalışı, akıntı dalışını ve sualtı arama kurtarma ve tekniklerini ve dalış bölgesi seçiminde dikkat edilmesi gereken hususları öğrenmiş olacaksınız. Pratik sualtı çalışmalarınızda ise sizlere daha evvel öğrenmiş olduğunuz becerilerin yanında navigasyon derin dalış ve kurtarma dalışı becerilerinizi artıracak eğitimler yaptırılacaktır.

  Belge Yeterliliği

  Açık deniz dalış deneyimi olan dalıcı ve yanında en az iki yıldız dalıcı ile birlikte en çok 30 metre derinliğe kadar dalış yapabilen dalıcıdır. 18 yaşından küçük dalıcılar yanlarında en az bir üç yıldız dalıcı ile 24 mt deriliğe kadar dalabilirler.

  Dalış eğitmeni eşliğinde eğitim amacıyla en çok 42 metre derinliğe kadar dalış yapabilir. Gece dalışı yapabilir.

  Pick up Saatleri

  09.00 Otellerden pick up

 • FİYATLAR ve TARİHLER

  Konaklamasız Kişi Başı Fiyat: 399 TL

  (170 Euro, 139 GMP)

  Konaklamalı Kişi Başı Fiyatlar

  1.Sezon : 699 TL

  1.Sezon 24 Haziran-21 Temmuz ile 19 Ağustos-1 Eylül

  2.Sezon : 609 TL

  2.Sezon 10 Haziran-23 Haziran ile 22 Temmuz-18 Agustos ile 2 Eylül-22 Eylül

  3.Sezon : 549 TL

  3.Sezon 20 Mayıs-9 Haziran ile 23 Eylül-13 Ekim

  4.Sezon : 489 TL

  4.Sezon 29 Nisan-19 Mayıs ile 14 Ekim-3 Kasım

  ücrete Dahil Olanlar

  Konaklamalı programda 3 gece 4 gün yarım pansiyon konaklama, Pick up, Teorik Eğitimleri, Eğitim Kitabı ve pratik eğitim CD si, Federasyona yatırılması gereken belge ve bröve ücretleri, Dalış Kayıt Defteri, Kargo Masrafları, Pratik Eğitim için yapılan Deniz Dalışları ve kullanılacak ekipman (5 Dalış), Öğle Yemekleri (3 gün), Sigorta ve KDV

  Extralar

  İçecekler, Fotoğraf/Video, Extra harcamalar

  Tarihler için tıklayınız

 • Katılım Şartları

  15 yaşını doldurmuş olmak, ( 18 yaşından küçükler için velisinin onayı gerekir)

  Sağlıklı olmak ve donanımlı dalışa sağlık açısından engel bir durumu bulunmadığına ilişkin bildirimi imzalamak, (18 yaşından küçükler için velisinin onayı gerekir)

  Bir yıldız dalıcı ya da Federasyonca denkliği onaylanmış eşdeğer bir belgesi olmak,

  Bir yıldız dalıcı belgesini aldıktan sonra en az 20 onaylı dalış yapmış olmak ve bunu dalış kayıt defteri ile belgelemek,

  En az ilköğretim diplomasına sahip olmak

  * Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına gÖre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere katılımcılar tarafından uyulmaması sonucunda oluşabilecek aksamalardan acentamız sorumlu değildir. Tur Öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentamızın sorumluluğu yoktur. Katılımcıların gerek yaş, gerekse sağlık durumları ile ilgili yanlış ve eksik beyanlarından acentamız sorumlu tutulamaz.

  * Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu, 1 gün Önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Extathlon'da saklıdır.

  Katılımcı Sözleşmesi için tıklayınız