• Eşen Çayı Kayaking

  Eşen Çayı Kayaking programımız Günübirlik bir programdır.

  Başlangıç noktası Kınık beldesi olan bu aktivite için Fethiye, Kaş ve Kalkan'dan transferlerimiz bulunmaktadır. Pick up veya Transfer konusunda iletişime geçilmesi rica olunur.

  PROGRAM

  Fethiye'de sizleri otelinizden aldıktan sonra Eşen çayındaki başlangıç noktamıza hareket ediyoruz. Başlangıç noktasında sizlere kask ve can yeleğinizi verdikten sonra güvenlik brifingine başlıyoruz. Brifing sonrasında ducky'lere (şişme konolar) biniyor ve aktiviteye başlıyoruz. Aktivitenin ortasında yemek molası veriyoruz. İnanılmaz bir doğa manzarası eşliğinde, küçük rapidlerde küçük heyecanlar yaşayarak keyifli bir gün geçiriyoruz. Gün sonunda eşen çayının bitiş noktası olan dünyaca ünlü Patara Plajında günün yorgunluğunu atıyor ve sonrasında otelimize geri dönüyoruz

  Pick up Saatleri

  Öludeniz:08:30, Hisarönü:08:45, Ovacık:08:50, Fethiye:09:00, Çalış:09:00, Kalkan 09:30, Kaş 09:00

 • FİYATLAR ve TARİHLER

  Kişi Başı Fiyat: 75 TL

  (31 Euro, 29 GMP)

  Ücrete Dahil Olanlar

  Pick up, Profosyonel Rehberlik, Ekipman, Ara Transferler, Öğle Yemeği, İkramlar, Sigorta ve KDV

  Extralar

  İçecekler, Fotoğraf/Video, Extra harcamalar

  Tarihler için tıklayınız

 • Katılım Şartları

  • * 12 - 60 yaş aralığında olmak.
  • * Yüzme bilmek.
  • * Herhangi bir sağlık problemi olmamak.

  * Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere katılımcılar tarafından uyulmaması sonucunda oluşabilecek aksamalardan acentamız sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentamızın sorumluluğu yoktur. Katılımcıların gerek yaş, gerekse sağlık durumları ile ilgili yanlış ve eksik beyanlarından acentamız sorumlu tutulamaz.

  * Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Extathlon'da saklıdır.

  Katılımcı Sözleşmesi için tıklayınız