• Fethiye CMAS 3 Yıldız Dalış Kursu

  Fethiye CMAS 3 Yıldız Dalış Kursu 4 günlük, konaklamasız bir programdır.

  Dalış teknemiz Fethiye Limanından hareket etmektedir. 4 gün boyunca teorik eğitimler otelde ve pratik eğitimler ise havuzda ve denizde yapılacaktır.

  PROGRAM

  Sualtı dünyasına adım attığınız ilk günlerden bu yana çevreye saygılı, kültürel ve tabii varlıklarımızı koruyan , bildiklerini diğer dalıcılarla paylaşan bilinçli bir su altıcı olarak bu dünyayı bir çok kez ziyaret ettiniz.. İki yıldız dalıcı diplomanızı aldıktan sonra gerçekleştirmiş olduğunuz çok sayıdaki dalış sizleri artık birer dalış lideri olmaya bir adım daha yaklaştırmıştır.

  CMAS 3 Yıldız Eğitim Programını tamamladığınızda uluslararası geçerlilikteki TSSF/CMAS 3 Yıldız Dalıcı brövesine sahip olacaksınız. Bu bröve size tüm seviyedeki dalıcı ve dalıcı gruplarına liderlik etme hakkı ile eğitmenlik ve Rehber Dalıcılık kariyerine geçişin kapısını açacak bir statü olacaktır.

  Teorik ve pratik kapsam

  Kursun teorik eğitimleri esnasında sizler , dalış öncesindeki evre esnasında fikren , fiziksel olarak ve malzeme anlamında tam bir hazırlık gerçekleştirmeyi ve kontrolü sağlamayı, stresin sebep, belirti ve çeşitlerini , ilk yardım malzemelerini ve tekniklerini, kazaya nasıl müdahale edeceğinizi, grup dalışlarının nasıl organize edileceğini, dalış malzemelerindeki arızalara nasıl müdahale edileceğini, kompresör kullanımını ve küçük teknelere hakimiyeti öğreneceksiniz.

  Belge Yeterliliği

  Üç yıldız daha değişik düzeylerdeki dalıcılara önderlik yapabilecek beceride olan dalıcıdır.

  En çok 30 metreye kadar dalabilir ancak eğitim amaçlı dalışlar için 42 metreye kadar eğitmen nezaretinde dalış yapabilir. Gece dalışı yapabilir.

  Pick up Saatleri

  Öludeniz:08:30, Hisarönü:08:45, Fethiye:09:00, Çalış:08.45

 • FİYATLAR ve TARİHLER

  Kişi Başı Fiyat: 499 TL

  (212 Euro, 177 GMP)

  Ücrete Dahil Olanlar

  Pick up, Teorik Eğitimleri, Eğitim Kitabı ve pratik eğitim CD si, Federasyona yatırılması gereken belge ve bröve ücretleri, Dalış Kayıt Defteri, Kargo Masrafları, Pratik Eğitim için yapılan Deniz Dalışları ve kullanılacak ekipman, Öğle Yemekleri (3 gün), Sigorta ve KDV

  Extralar

  İçecekler, Fotoğraf/Video, Extra harcamalar

  Tarihler için tıklayınız

 • Katılım Şartları

  •Bu kursa katılmak için en az 18 yaşını doldurmuş olmuş olmanız

  •Doktorunuzdan sağlık belgesi almış olmanız,

  •İlk öğrenim belgesine sahip olmanız,

  •Federasyonun iki yıldız dalıcı belgesini ya da onayladığı eş değer bir belgeyi almış olmanız,

  •İki yıldız dalıcı belgenizi aldıktan sonra en az 50 dalış yaptığınızı dalış kayıt defterinizde belgelemeniz ve iki yıldız diploma tarihinden itibaren en az 6 ay geçmiş olması gerekmektedir

  * Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına gÖre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere katılımcılar tarafından uyulmaması sonucunda oluşabilecek aksamalardan acentamız sorumlu değildir. Tur Öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentamızın sorumluluğu yoktur. Katılımcıların gerek yaş, gerekse sağlık durumları ile ilgili yanlış ve eksik beyanlarından acentamız sorumlu tutulamaz.

  * Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu, 1 gün Önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Extathlon'da saklıdır.

  Katılımcı SÖzleşmesi için tıklayınız