• Melen Kayaking

  Melen Kayaking programımız Günübirlik bir programdır. Ulaşımlı ve Ulaşımsız olarak katılınabilmektedir.

  Başlangıç noktası Beyler köyü olan bu aktivite için İstanbul'dan ulaşım hizmetimiz bulunmaktadır.

  PROGRAM

  Kalkış noktalarımızın birinden sizi aldıktan sonra yaklaşık 3-3,5 saat sürecek yolculuğumuz sonrasında Rafting base noktamız olan Beyler köyüne ulaşıyoruz. Kahvaltının ardından Kayaking hazırlıklarına başlıyoruz. Islandığımızda üşümemiz için özel Neopren kıyafetler giyiyor, kask ve can yeleğimizi alıyoruz. Daha sonra birinci parkur için araçla start noktamız olan Dokuzdeğirmen köyüne hareket ediyoruz. Güvenlik brifingimizi dinledikten sonra Kayaking'e başlıyoruz. İkinci parkurumuz ise Beyler köyünde başlamaktadır. Yaklaşık 2 saat süren Kayaking aktivitesi sonrasında Beyler köyündeki bitiş noktamıza ulaşıyoruz. Araç içinde bıraktığımız eşyaları burada değiştiriyor ve yemeğimizi de yine buradaki Rafting merkezinde alıyoruz. Yemek sonrası İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. Trafik ve yol durumuna göre 19:30-21:30 sularında sizi almış olduğumuz kalkış noktalarına bırakıyoruz.

  Ulaşımsız Programı tercih edenlerle Rafting base noktamız olan Beyler köyündeki buluşuyoruz.

  Kalkış Noktaları

  07:00 Ataköy Atrium Camii Önü - 07:30 Taksim AKM Önü - 08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

 • FİYATLAR ve TARİHLER

  Ulaşımlı Kişi Başı Fiyat: 180 TL

  Ulaşımsız Kişi Başı Fiyat: 130 TL

  Ücrete Dahil Olanlar

  Lüks Araçlarla Ulaşım (ulaşımlı turlarda), Profosyonel Rehberlik, Kayaking Ekipmanları, Ara Transferler, Neopren Kıyafet, Öğle Yemeği, Sabah Kahvaltısı, İkramlar, Fotoğraf/Video, Sigorta ve KDV

  Extralar

  İçecekler, Extra harcamalar, Tsort - Şapka ve hediyelikler

  Tarihler için tıklayınız

 • Katılım Şartları

  • * 12 - 60 yaş aralığında olmak.
  • * Yüzme bilmek.
  • * Herhangi bir sağlık problemi olmamak.

  * Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere katılımcılar tarafından uyulmaması sonucunda oluşabilecek aksamalardan acentamız sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentamızın sorumluluğu yoktur. Katılımcıların gerek yaş, gerekse sağlık durumları ile ilgili yanlış ve eksik beyanlarından acentamız sorumlu tutulamaz.

  * Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Extathlon'da saklıdır.

  Katılımcı Sözleşmesi için tıklayınız