• Ölüdeniz Tekne Turu

  Ölüdeniz Tekne Turu programımız Günübirlik bir programdır.

  Teknemiz sabah 10:30'da Ölüdeniz Sahilden hareket etmektedir. Pick up veya Transfer konusunda iletişime geçilmesi rica olunur.

  PROGRAM

  Yol boyunca Ölüdeniz'in birbirinden güzel koylarında güneşlenip, Mavi Mağarada yüzebirli, Kelebekler Vadisinde karaya çıkıp eğer kendinizi enerjik hissediyorsanız şelaleye tırmanabilir ya da kaplan kelebeği görebilirsiniz. Teknedeki yemekten sonra St.Nicholas adasının tepesinde eşşiz manzarayı izleyebilir soğuk su koyunda doğal kaynak suyununun buz gibi suyunda yüzebilirsiniz.

  Pick up Saatleri

  Ölüdeniz 10:30, Hisarönü 10:00, Fethiye 09:30i Çalış 09:15

 • FİYATLAR ve TARİHLER

  Kişi Başı Fiyat: 50 TL

  (12 Euro, 10 GMP)

  Ücrete Dahil Olanlar

  Pick up, Öğle Yemeği, İkramlar, Sigorta ve KDV

  Extralar

  İçecekler, Fotoğraf/Video, Extra harcamalar

  Tarihler için tıklayınız

 • Katılım Şartları

  • * Tekne turuna çıkmasında sağlık açısından bir problemi olmayan herkes katılabilir.

  * Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere katılımcılar tarafından uyulmaması sonucunda oluşabilecek aksamalardan acentamız sorumlu değildir. Tur Öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentamızın sorumluluğu yoktur. Katılımcıların gerek yaş, gerekse sağlık durumları ile ilgili yanlış ve eksik beyanlarından acentamız sorumlu tutulamaz.

  * Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Extathlon'da saklıdır.

  Katılımcı Sözleşmesi için tıklayınız